Chystáte se na velký jarní úklid, ale stále nemáte toho správného pomocníka? Zasoutěžte si s námi o nový mop od Viledy. Úklid nebyl nikdy jednodušší! Revoluční plochý mop 1.2 Spray MAX se sprejem a oboustrannou mycí hlavicí si vás získá pro své snadné a rychlé použití. Tento unikátní mop od značky Vileda vám bude věrným asistentem pro každodenní úklid v domácnosti.

viledaviledaZdroj: vileda

Plochý mop s oboustrannou mycí hlavicí je doplněn o nádržku na vodu a rozprašovač. Díky tomu je 1.2 Spray MAX vždy připraven pro rychlý a efektivní úklid všech typů tvrdých podlah. Nádržku naplníte vodou anebo vodou s malým množstvím běžně používaného čisticího prostředku. Pak už jen stisknete spoušť a jemná mlha ze spodní trysky mopu se roznese na podlahu, která je okamžitě připravena k vytírání. Oboustranný otočný mycí návlek je vyroben z kvalitního mikrovlákna, díky kterému z podlahy odstraníte více než 99 % bakterií a virů* bez nutnosti použití chemikálií a umyjete až dvakrát větší plochu.

Odnímatelná nádržka na vodu je dostatečně velká a stačí na vytření celé velké místnosti. 

1.2 Spray MAX vám zaručí snadný a rychlý úklid, který vašemu domovu dodá pocit čistoty.viledaviledaZdroj: vileda

1.2 Spray MAX od značky Vileda pořídíte od 649 Kč. Více informací na www.vileda.cz

*Odstraňuje bakterie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinní koronavirus z dřevěných podlah a keramických dlaždic, testováno externí laboratoří.

 

Vyhrajte revoluční plochý mop 1.2 Spray Max od Viledy v hodnotě 899,90 Kč. Vyhrává 10 vylosovaných výherců, kteří SPRÁVNĚ odpoví na níže uvedenou soutěžní otázku.