Předchozí
1 z 13
Další

Zendaya ve dvou šatech

Zendaya na akci Met Gala 2024 v archivních šatech značky Givenchy.Zendaya na akci Met Gala 2024 v archivních šatech značky Givenchy.Zdroj: Profimedia

Některé celebrity mají to štěstí, že se stanou hostitelem galavečera Met Gala, který pořádá nejprestižnější módní magazín Vogue. Letos se této cti dostalo mladé herečce Zendaye. Svou volbou outfitu nezklamala - dokonce vynesla hned dva. „Šlo o look na zakázku od značky Margiela a vintage šaty Givenchy z kolekce jaro 1996,“ uvádí magazín Vogue. Černé archivní šaty doplnila obří kyticí na hlavě.

Zendaya v modelu Margiela:

Zdroj: Youtube

Nablýskaná Jennifer Lopezová

Jennifer Lopezová na akci Met Gala 2024 v modelu Schiaparelli.Jennifer Lopezová na akci Met Gala 2024 v modelu Schiaparelli.Zdroj: Profimedia

Jednou z nejlépe oblečených hvězd večera se stala Jennifer Lopezová. Zvolila blyštivý model značky Schiaparelli. Její průhledná róba na sobě měla více než dva a půl milionu kamínků a perliček, které krejčovým trvalo ručně přišít více než 800 hodin, odhaluje magazín People.

Nové vlasy Sydney Sweeneyové

Mladá herečka Sydney Sweeneyová překvapila, když se předvedla v novém účesu. Blondýna oblékla róbu značky Miu Miu.

Tyla jako socha

K zahradě neodmyslitelně patří i sochy, a touto logikou vznikla róba značky Balmain pro zpěvačku Tyla. Šaty byly tak těsné, že internetem začala kolovat videa, jak Tyla ani nemůže sama jít po schodech, ale musí ji nosit.

Sarah Jessica Parkerová v klobouku

Sarah Jessica Parkerová na akci Met Gala 2024 v modelu návrháře Richarda Quinna.Sarah Jessica Parkerová na akci Met Gala 2024 v modelu návrháře Richarda Quinna.Zdroj: Profimedia

Hvězda Sexu ve městě Sarah Jessica Parkerová je stálicí Met Gala. V minulosti na akci zaujala více než šaty originálními pokrývkami hlavy. Letos tomu nebylo jinak, tentokrát zazářila v modelu značky Richard Quinn s dalším obřím kloboukem.

Pohádková Lana Del Rey

Zdroj: Youtube

Jednou z mála dam, které nezvolily květinový motiv, byla zpěvačka Lana Del Rey. „Přinesla drama v modelu značky Alexander McQueen; byla to promyšlená pocta ikonické kolekci podzimu 2006 od zesnulého návrháře,“ píše magazín Vogue.

Květinová Gigi Hadid

Gigi Hadidová na akci Met Gala 2024 v modelu Thom Browne.Gigi Hadid na akci Met Gala 2024 v modelu Thom Browne.Zdroj: Profimedia

Modelka Gigi Hadid zvolila šaty značky Thom Browne, jejichž dominantou byla obří sukně.

Decentní Pamela Andersonová

Pro svůj debut na akci Met Gala zvolila herečka Pamela Andersonová šaty značky Oscar de la Renta. „Éterická krása,“ popsali celý model zástupci značky na sociální síti Facebook.

Kim Kardashianová ve svetříku

Kim Kardashian na akci Met Gala 2024 v modelu Margiela.Kim Kardashian na akci Met Gala 2024 v modelu Margiela.Zdroj: Profimedia

Svou volbou outfitu překvapila hvězda reality show Kim Kardashianová. Metalické šaty značky Margiela totiž doplnila šedým svetrem.

Opulentní Cardi B

Zdroj: Youtube

Jedno z nej večera si připsala na konto zpěvačka Cardi B. Její róba značky Windowsen byla totiž nejrozměrnější. „Zablokovala s ní červený koberec,“ uvádí stanice CNN.

Anna Wintourová a její kabát

Anna Wintourová na akci Met Gala 2024 v modelu Loewe.Anna Wintourová na akci Met Gala 2024 v modelu Loewe.Zdroj: Profimedia

Jelikož večer pořádá americká edice magazínu Vogue, nesměla na něm chybět šéfredaktorka Anna Wintourová. Šaty doplnila kabátem Loewe s motivem květin.

Křehká Elle Fanningová

Elle Fanningová na akci Met Gala 2024 v modelu Balmain.Elle Fanningová na akci Met Gala 2024 v modelu Balmain.Zdroj: Profimedia

Jako květina ze skla vypadala herečka Elle Fanningová v róbě značky Balmain. I tyto šaty byly tak upnuté, že herečce znemožňovaly normální pohyb.

Umělá inteligence a Katy Perry

Po Met Gala internet začal šílet také z unikátní květinové róby Katy Perry. Zde ale přichází háček - zpěvačka totiž na Met Gala vůbec nebyla a šaty, které má na sobě, neexistují. Obrázky ve dvou květinových modelech totiž vygenerovala umělá inteligence. „Katy Perry je sdílela se svými 207 miliony followerů na Instagramu,“ objasňuje web Hollywood Reporter.