Dá se říci, že pokud si s počítačem nebo mobilem rozumíte natolik, že vám nedělá problém najít si vlakové spojení nebo zajímavé zprávy a informace na internetu, s ovládáním banky přes internet nebudete mít problém. Díky elektronickému bankovnictví budete mít kdykoliv přehled o svých financích a budete přesně vědět, kdy vám třeba přišel důchod.  

Rozhodně se nemusíte bát. Zkušenosti seniorů – klientů ČSOB hovoří jasně: internetové nebo mobilní bankovnictví používá víc než polovina z nich. 

Přemysl Hanzelka
Čtenářská poradna: Placení kartou je bezpečné

Založení Poštovního účtu s elektronickým bankovnictvím je otázkou pár minut a lze to vyřešit na každé poště.

Naši specialisté na poště nebo pobočce vám také nastaví speciální zvýhodnění pro klienty starší 65 let a zařídí za vás zasílání důchodu na účet. Nemusíte tedy obíhat úřady. 

Také vám pomohou s instalací aplikace ČSOB Smart, provedou vás základními funkcemi jako je kontrola zůstatku nebo zadání platby a naučí vás, jak používat virtuální asistentku Kate.

Pokud si založíte Poštovní účet od 1. 9. do 31. 10. 2023 a požádáte o zasílání důchodu na něj, získáte odměnu 1 000 Kč. Detaily najdete na www.csob.cz/duchod1000.