Dnes je situace úplně jiná. Hráči už tolik nekřížkují tikety a spíše vybírají ty správné kombinace online. Kdo sází na čísla, klidně hraje každých pár minut. Nejsilnější české sázkové kanceláře se totiž pustily cestou prakticky nepřetržité nabídky slosování.

Číslená loterie Tipsportu má jméno Korunka a hraje se každý den dvakrát, a to včetně víkendů a svátků. Limit čisté výhry je 10 milionů korun.

„Nejdůležitějším produktem naší skupiny je kurzové sázení, podíl společností Tipsport a Chance na trhu kurzového sázení se blíží 70 procentům. Ostatní produkty včetně Korunky doplňují naše portfolio. S Korunkou nicméně máme velké plány: letos jsme dokončili rebranding, budeme o loterii dávat vědět a chceme si z loterijního trhu ukrojit větší díl koláče. Prostor tam vidíme velký,“ přiblížil Václav Sochor, vedoucí oddělení komunikace Tipsportu.

Ilustrační foto.
Ve financích stále platí, že lepší je vrabec v hrsti, než holub na střeše

Fortuna nabízí svým klientům nejintenzivnější slosování, u některých her dokonce každé necelé čtyři minuty. Zajímavou novinkou na české scéně je loterie Lucky Six online, v níž se losuje 38 čísel ze 45 a výši výhry spoluurčuje, kolikáté v pořadí bylo vylosováno poslední výherní číslo. Čím dříve bylo na tahu, tím je pro hráče vyšší výhra.

„Kromě toho si mohou nyní všichni zahrát na mobilu nebo počítači také Lucky X a Next 6.

A dokonce máme i loterii, kde lze vsadit každých 12 sekund. Navíc všechny hry živě streamujeme. Vsadit se dá už za 20 korun, limit výhry je 5 milionů. V současné době máme pro nové klienty připravený vstupní bonus čtyři sta korun. Stačí si vložit stovku a další mu okamžitě připíšeme na účet. Zároveň nový klient dostane ještě tři sta korun za dokončení registrace,“ prozradil marketingový ředitel Fortuny Roman Maco.

Sazka hraje své číselné loterie méně častěji, i tak je s nimi ale na trhu dominantní a hlavně je nepřekonatelná ve výši možných výher.

„Celkem nabízíme jedenáct různých číselných loterií – nejvyšší výhru lze získat ve hře Eurojackpot, až 2,5 miliardy korun. Tuto sumu získal v roce 2015 sázející z Pardubického kraje. Největším lákadlem pro sázející je výše aktuálního jackpotu, daří se nám však zákazníky motivovat také věcnými výhrami, u kurzového sázení i bonusy,“ sdělil Petr Týbl, externí komunikační specialista Sazky.