Raiffeisen stavební spořitelna v současnosti nabízí nejvýhodnější úrok na stavebním spoření. Zákazníkům, kteří uzavřou novou smlouvu, poskytne úrokovou sazbu sedm procent do konce roku 2024. Od roku 2025 bude smlouva úročena roční sazbou 3,5 procenta. Kromě nejvyššího úročení stavebního spoření na trhu je možné v kombinaci s běžným účtem od Raiffeisenbank získat další finanční odměnu až čtyři tisíce korun.

Peníze. Ilustrační snímek
Raiffeisenbank zavádí do služeb firemním zákazníkům umělou inteligenci

Na bonusovou finanční odměnu v celkové výši čtyř tisíc korun mají nárok ti, kteří si sjednají stavební spoření a CHYTRÝ účet od Raiffeisenbank. Po převodu běžného účtu do Raiffeisenbank získají tisíc korun na stavební spoření. Pokud navíc každý měsíc zaplatí alespoň třikrát platební kartou, připíše se jim na účet každý měsíc pět set korun, a to po dobu půl roku. 

„Stavební spoření je dle nás skvělou příležitostí, jak sobě nebo blízkým šetřit na budoucnost. Při nynější akci navíc Raiffeisen stavební spořitelna nabízí nejvyšší úročení stavebního spoření na trhu. V kombinaci s novým účtem klient získává další až čtyři tisíce korun jako benefit,“ říká mluvčí Raiffeisen stavební spořitelny Tereza Kaiseršotová.