Jak jste hodnotil výkon účastníků? 
Dávám klobouk dolů. Ve třech dnech ujeli 330 kilometrů s převýšením dva a půl kilometru, z toho největší část připadla na poslední etapu. 
 
Máte i sami – jako pobočka – projekty v rámci společenské odpovědnosti? 
Aktivně se zapojujeme do všech charitativních projektů Komerční banky a bylo pro nás ctí, že cíl Sametové jízdy, kterou si připomínáme 30 let od událostí roku 1989, byl u nás. Ostatně, k výtěžku z této jízdy, což je asi čtvrt milionů korun, přispěli i naši zaměstnanci. Peníze půjdou pro Nadaci KB Jistota. 

ÚNAVA, ALE TAKÉ RADOST. Do konce zbývá už jen několik metrůZdroj: Deník/Pavel Netolička
 
Lidé dorazili v sobotu na kole a byl volný den. Co však, když přijdou v pracovní den a už jako zákazníci? 
Najdou u nás všechny služby, které lze od banky očekávat. Zcela konkrétně zmíním, že pokud si u nás vezmou do konce září hypotéku, získají velmi atraktivní úrokovou sazbu. Navíc mohou využít třicetiprocentní slevu na pojištění nemovitosti u Komerční pojišťovny. 
 
Je činnost pracoviště, které řídíte, v něčem specifická? 
Nacházíme se na zajímavém místě, a to přímo v centru Mariánského náměstí. V okolí máme zákazníky jak z řad občanů, tak podnikatelů. Všichni mají možnost využít široké spektrum našich služeb, navíc v příjemném prostředí s rodinnou atmosféru. 
 
Dnes začíná školní rok. Připravili jste při této příležitosti novinky pro děti? 
Kromě toho, že nabízíme řadu produktů pro děti i studenty, věnujeme se také zvy-šování finanční gramotnosti mládeže. Konkrétně uvedu studentskou vzdělávací akci Global Money Week, Ekonomickou olympiádu a různé grantové programy Nadace KB Jistota.