Časté dotazy

1) Jak správně zadat doručovací adresu?

Při zadávání je potřeba vypisovat adresu nejlépe v pořadí město, ulice, číslo … Čím více údajů napíšete tím přesnější bude nabídnutý výběr. Adresy se při vypisování budou postupně až na finální adresu, která je právě ta vaše. Správnou adresu je potřeba zvolit kliknutím, aby se vyplnila z výběru a přesně tak, jak je registrována. Bez výběru správné adresy není možné pokračovat, protože náš systém nabízí adresy z registru adres a není možné použít jinou variantu.

Může se stát, že vaše adresa není v registru uvedena např. se jedná o novostavbu nebo není uvedena v registru. Prosím kontaktujte naše zákaznické oddělení: 272 015 020, abychom vaši adresu do registru doplnili.

Jakmile máte kliknutím vybranou vaši adresu, tak je potřeba stisknout tlačítko „Pokračovat“. Následně se vám zobrazí soutěžní stránka a můžete začít soutěžit.

2) Jak se stát předplatitelem?

Předplatitelé mají možnost získat vyšší výhry nebo speciální bonusy. Stát se předplatitelem se můžete během několika minut. Vyberte si předplatné titulu, ve kterém chcete soutěžit na webu a pro zrychlení procesu můžete uhradit kartou. Takové předplatné bude ihned aktivní i když ještě nemáte doručen první výtisk. Neváhejte a jděte na mojepredplatne.cz.

3) Jak správně vyplnit odpovědi? A jak se k nim vrátím zpětně?

Vaše odpovědi ke konkrétnímu vydání vašeho titulu můžete vyplňovat pouze ve stanovém termínu pro danou soutěž. Termín soutěže je vždy uveden na úvodní stránce soutěže. Není nutné vyplnit všechna pole soutěže ihned, můžete se k nim vrátit i později nebo vyplnit jen ty, na které znáte odpověď. Je však nutné odpovědi vyplnit do stanoveného termínu a po odeslání již nelze odpověď změnit.

4) Jak soutěžit na mojekrizovka.cz

1. V prvním kroku Vás požádáme o registraci, případně přihlášení (pokud již jste registrovaný) do systému našeho vydavatelství. Zvolte prosím v pravém horním rohu tlačítko „Přihlásit se“.

2. Následně si vyberte titul, ve kterém chcete soutěžit a pokud jste ještě v tomto titulu nesoutěžili, vyplňte registraci.

3. Pokud jste již v tomto konkrétním titulu soutěžili, stačí se pouze přihlásit.

4. Pro přístup do soutěží je potřeba se registrovat pro každý další titul, kde jste ještě registraci neprovedl.