„Na přímém úseku silnice z doposud zcela přesně nezjištěných příčin najela automobilem mimo cestu a čelně narazila do betonového pilíře mostní konstrukce," popsal událost opavský policejní mluvčí René Černohorský.

„Záchranáři dorazili na místo události pět minut od převzetí výzvy, pomoci účastnici nehody však již nemohli. Zasahující lékař po svém příjezdu mohl pouze konstatovat smrt pětačtyřicetileté ženy, která ve vozidle cestovala. Postižená zůstala zaklíněná v automobilu a její mnohočetná poranění byla neslučitelná se životem," uvedl mluvčí krajských záchranářů Lukáš Humpl.

Co se vlastně v onen osudný okamžik, který předcházel tragédii, stalo, je v současnosti předmětem dalšího vyšetřování. Není však vyloučeno, že nešlo o nehodu.

„Prověřuje se i jedna z verzí, že žena mohla úmyslným nárazem do viaduktu spáchat sebevraždu. Z etického hlediska a s ohledem na rodinné příslušníky zemřelé ženy ale v této chvíli nebude Policie České republiky zveřejňovat bližší podrobnosti a vše nadále prošetřují opavští policisté a kriminalisté," dodal René Černohorský.

Zdroj: Youtube