Je jí osmnáct let, bydlí v Oticích a aktivně dělá atletiku. Karolína Mališová porazila zhruba padesátku konkurentek a dostala se do finále České Miss 2015. Díky tomu má Opavsko letos komu fandit.

Casting, ze kterého Karolína postoupila, se letos konal poprvé v Opavě. Z něj postoupilo celkem sedm dívek z celého kraje. Jediná Karolína však svoji nominaci zúročila a je oficiální finalistkou České Miss.

Semifinále České Miss se uskutečnilo v sobotu ve Špindlerově Mlýně. O postup do finálové desítky se v něm utkalo šestačtyřicet dívek. Opavu v semifinále reprezentovala kromě Karolíny Mališové i Kateřina Knoppová. Ta se do soutěže hlásila už potřetí, ale do finále se neprobojovala.

„Do České Miss jsem šla poprvé a nečekala jsem, že hned uspěji," komentuje svůj úspěch sympatická semifinalistka.

Ve volné disciplíně Karolína zúročila své atletické dovednosti a předvedla skákání do výšky přes laťku, kterou jí drželi dva asistenti. „Myslím, že jsem svým netradičním vystoupením pobavila celý sál," říká Karolína, která plánuje pokračovat s atletickou volnou disciplínou i ve finále.

Osmnáctiletá kráska je postupem do finále nadšená. „Jsem šťastná a mám radost, že jsem se dostala mezi nejlepších deset. Konkurence byla obrovská a považuji to za nesmírné štěstí," dodává Karolína s úsměvem.