Futurum Blade Nights

Milovníci bruslení mají opět jedinečnou možnost si večer zajezdit místy, kterými to běžně nejde. V sobotu od 18.30 se v Ostravě uskuteční noční vyjížďka na bruslích. U obchodního centra Futurum je připraven také doprovodný program - ukázka freestyle slalomu od Freestyle Teamu Poruba a soutěže o ceny. Prvních dvacet účastníků získá na místě šátek od firmy Alpine Pro.

Radvanice už zítra rozzáří tradiční pouť

Milovníci tureckého medu, cukrové vaty a příjemných závratí z jízdy na kolotoči se už zítra mají na co těšit městský obvod Radvanice a Bartovice totiž pořádá u radvanické hasičské zbrojnice již tradiční pouť ke svaté Anně.

Už od jedenácti hodin si mohou návštěvníci užívat různorodé pouťové atrakce, samotný program pak začne ve tři odpoledne. Děti i dospělí se v něm mohou těšit například na žongléra Standu, pohádku O napravené Berušce nebo vystoupení bubenického orchestru Boris, který zahraje od 17 hodin. Hostem večera bude zpěvák a bubeník Vítězslav Vávra.

Všichni, kteří se zítra do Radvanic vydají, určitě ocení bohaté občerstvení a tombolu, která se bude losovat od čtvrt na sedm večer.

Příznivce hudby a tance pak od půl osmé potěší skupina HEC. Celý večer pak vyvrcholí ve 21.45 hodin ohňostrojem. Kromě hlavního je pro poutníky přichystán i bohatý doprovodný program, který nabídne aquazorbing, jízdu parním vláčkem, malování na obličej, skákací hrady a trampolínu, stánkový prodej, ukázku výcviku psů nebo pravý myslivecký guláš. 

Krmášová zábava čeká v Polance

Každý, kdo o nadcházejícím víkendu zavítá do Polanky, se rozhodně nebude nudit v oba volné dny totiž může navštívit program polaneckého krmáše. Od zítřejšího dopoledne mohou lidé jako každý rok zhlédnout výstavu drobného domácího zvířectva například králíků, drůbeže nebo holubů chovatelů místních i ze širokého okolí v areálu naproti hostinci U Dluhošů. V dělnickém domě pak zítřejší večer zpříjemní taneční zábava oddílu házené.

V neděli dopoledne od 10 do 12 hodin zahraje na výstavě dechová hudba Polanka. Kromě potěšení oka bude možné vystavená zvířata i krmení pro ně zakoupit a získat cenné rady k jejich chovu. Pro návštěvníky výstavy je připraveno i bohaté občerstvení včetně specialit z udírny.

Hlavní část programu ale začne až odpoledne. Pro všechny je, kromě pouťových atrakcí u kina, připraven bohatý program u staré školy, který ve 13 hodin zahájí swingový orchestr Evergreen Band.

Hlavní hvězdou nedělního odpoledne bude od 15 hodin country zpěvačka Věra Martinová. Po ní vystoupí účastníci soutěže Česko-Slovensko má talent, skupina Marod, a krmášový večer ukončí retrodiskotéka. Celým odpolednem provedou klauni Pepina, Pupin a Olina, v jejichž podání si především děti užijí nejen pohádkový příběh, ale i další atrakce.