V novém ročníku má týmový manažer Jiří Mičánek junior logicky větší plány. Nasadí další Huracan, přivedl nového jezdce a počítá s víc starty v prestižním podniku Lamborghini Supertrofeo. „V letošním roce se rádi víc zaměříme na starty v Supertrofeu v Evropě. Jezdí tam pravidelně čtyřicet vozů, jejichž posádky jsou maximálně vyrovnané a náš cíl jsou pravidelné body v nejlepší desítce. Jožka Záruba s Broňkem Formánkem v loňském roce ukázali, že tento cíl je naprosto reálný,“ prohlásil Mičánek.

S Josefem Zárubou letos usedne za volant Huracanu Jakub Knoll. „V předchozích sezonách nejednou dokázal, že je kvalitní jezdec a věřím, že mu náš Huracan sedne a že do týmu skvěle zapadne,“ doufal manažer.

Do konce února přivítá v Brně ještě druhé auto nejnovější specifikace. „Továrna je naším záměrům velice nakloněna. Nyní jednáme o posádce druhého vozu,“ doplnil Mičánek.

Knoll po loňské sezoně zvažoval budoucnost a vrací se do Supertrofea. „Když jsem zjistil, že Mičánek Motorsport plánuje start v celém seriálu, začalo být ve spoustě věcí jasno. Na Huracan se moc těším, stejně jako na celý tým,“ sdělil nováček.

Záruba se po obhajobě triumfu v zóně střední Evropy těší na další výzvy. „Supertrofeo představuje vrchol evropského pohárového závodění, jede se spolu s Blancpain Endurance Series, což zaručuje vždy zajímavou diváckou návštěvu a především i přímé přenosy. Věřím, že s Jakubem utvoříme silný tandem a že české barvy budou opět o něco víc vidět,“ uvedl jezdec.