Ve spanilou jízdu domácího týmu se změnil první závod domácí extraligy družstev na ploché dráze.

Kvarteto závodníků pražského Olympu vyhrálo v úterý v podvečer na stadionu na Markétě o devět bodů.

„Jsem spokojený. Doufám, že se mi takhle bude dařit dál,“ zářil na stupních vítězů junior Matěj Kůs, který získal 12 bodů.

Jezdci Olympu mohli triumfovat ještě výrazněji, ale v závěru mírně polevili. Jejich náskok na obhájce titulu z Plzně byl totiž v polovině závodu již plných 13 bodů.

Dramatický souboj o třetí příčku se Mšenem rozhodl až v samotném závěru Slaný. Ovál po celý den zkrápěl déšť, ale závodnici se s těžkým povrchem dokázali vyrovnat znamenitě. V žádné z pětadvaceti jízd nikdo nespadl.