Speciál Toyota Hilux GR T1+ budil zaslouženou pozornost a řada hostů týmu využila možnost si sednout do kokpitu. „Vystavovali jsme náš Hilux i dakarský servisní truck na strategickém místě, jen dvacet metrů od závodní tratě, a všechno jsme si s nadšenými fanoušky mohli naplno užít,“ hodnotil vzrušené momenty pilot Tomáš Ouředníček.

„Bylo velkou otázkou, jestli se náš Hilux s brutální šířkou 230 centimetrů vejde na úzký asfalt, položený pro tuto příležitost na ploše dostihového závodiště. Ale povedlo se to téměř bez ztráty kytičky. Odnesly to jen rozčísnutý retardér a dvě zlomené vymezovací značky,“ doplnil s úsměvem navigátor David Křípal.

Fotka s mistrem světa

Osminásobný účastník Rallye Dakar Ouředníček, který si v Chuchli zapózoval před fotoreportéry i s mistrem světa v automobilových soutěžích Kalle Rovanperäm, je prvním českým pilotem dálkových rallye, který pojede pod značkou Toyota Gazoo Racing Czech. Nyní už všechno chystá na Rallye Dakar.

Tým Czech Samurais do testování před Rallye Dakar zapojil fanoušky
Czech Samurais v Milovicích. Ukázali jsme, jak funguje tým, říká Ollie Roučková

Nejtěžšího motoristického podniku planety a dalších vytrvalostních soutěží se zúčastňuje pravidelně od roku 2008. Vybojoval sedm dakarských medailí, společně s navigátorem Křípalem vyhráli například Morocco Desert Challenge.