Přední domácí freestyle motokrosaři, jezdci na BMX kolech nebo koloběžkách. Poprvé své umění v takovém formátu předvedli v Brně. A chybět nemohl také Podmol Brothers, tedy specialisté na adrenalinová show. Po přeskoku rodinného domu nebo Taxisova příkopu vymysleli další atrakci – první dvojité venkovní salto. A to v rámci akce Překonávání gravitace. 

Jaromír Kverka, sportovní manažer HC Dynamo Pardubice
Nový pardubický manažer Kverka: Konkurence je pro tým zdravá

„Všechno bylo skvěle připravené, bohužel celý den pršelo. To nakonec komplikovalo naši exhibice, ale ještě více vadil déšť jezdcům na kole,“ popisoval Libor Podmol, který vše koordinovat. A hlavně také moderoval - jezdil mezi diváky na vozíčku. „I to byl pro mě adrenalin. Většinou jsem skákal, teď jsem musel hodně mluvit.“

Tým kolem Podmolů tak musel nakoupit hořáky, kterými se snažili vysušit dráhu. K večeru se počasí umoudřilo a při posledním vstupu skočil Filip dvojité salto a kolaři odjedli svůj závod.

Lionel Messi (FC Barcelona).
Messi, Ronaldo či Hazard. Kdo bude nejlepší fotbalistou roku?

Podmol Brothers v Brně také představili novou kolekci svého cool oblečení. „Fanoušci byli naprosto skvělí, vyjadřovali mi obrovskou podporu. Stáli frontu v dešti pro můj podpis,“ líčil Libor, který se zotavuje ze zlomenin obou nohou.