Fotbalisté Argentiny v posledním duelu skupiny C na mistrovství světa v Kataru porazili Polsko 2:0 a se šesti body prošli z prvního místa do osmifinále. Postupuje i Polsko díky o gól lepšímu skóre než Mexiko, které na závěr skupiny zdolalo Saúdskou Arábii 2:1. Mexiko získalo čtyři body stejně jako Polsko, Saúdská Arábie skončila se třemi body poslední.

Messi nedal penaltu

Fotbalisté Argentiny porazili Polsko 2:0 a z prvního místa v tabulce postoupili do osmifinále. V úvodním dějství sice kapitán jihoamerického celku Lionel Messi nedal penaltu, ale hned ve 46. minutě se trefil Alexis Mac Allister a v 67. minutě přidal pojistku Julián Álvarez.

Rozhodčí po konci utkání odvolal vyrovnávací gól Francie a Tunisko tak senzačně zvítězilo
Chaos a tuniská senzace. Rozhodčí písknul konec, pak odvolal gól a hrálo se dál

Argentinci na turnaji v Kataru na úvod nečekaně podlehli Saúdské Arábii, ale následně si připsali dvě výhry 2:0. Vítězové posledního jihoamerického mistrovství postoupili na světovém šampionátu do vyřazovací fáze popáté za sebou a v osmifinále si v sobotu zahrají s Austrálií. Poláci díky o gól lepšímu skóre než Mexiko poprvé od roku 1986 prošli na MS do play off a v neděli je čeká souboj s obhájcem zlata Francií.