Filip Forsberg, Viktor Arvidsson a Mattias Ekholm. Tři superposily doplní a uzavřou sestavu obhájců světového zlata ze Švédska. Forsberg byl nejproduktivnějším hráčem týmu, hned po něm následoval Arvidsson, který byl zároveň nejlepším střelcem. Obránce Ekholm pak patří do TOP čtyřky obránců Nashvillu.

Jednou z hlavních hvězd Predators je jejich kapitán Roman Josi, který posílí tým Švýcarska. Zkušeného zadáka doplní mladík Kevin Fiala, který má za sebou první kompletní sezonu v NHL. A vedl si výborně. Pro reprezentaci helvétského kříže velmi zajímavé doplnění.

Posilu hlásí také Američané, jež doplní Nick Bonino. Třicetiletý útočník nepatří mezi ofenzivní hvězdy, ale je cenný spíše pro defenzivní činnosti a pro výbornou úspěšnost na vhazování. 

Nejmladším nashvillským zástupcem v Dánsku bude finský forvard Eeli Tolvanen. Devatenáctiletý talent prožil výbornou sezonu v Jokeritu, který hraje KHL. Poté, co tým vypadl z play-off, stáhl si ho Nashville, kde však dostal příležitost pouze ve třech zápasech.