Času 27:37 a Anthony Rech zvyšuje vedení Francie na 3:0. V té chvíli nikdo v hale nevěřil, že by se slabí Britové, kteří na turnaji neuhráli ani bod dokázali nějak vzchopit.

Jenže! Velká Británie nesložila zbraně a do konce druhé části snížila na rozdíl jediného gólu a famózní návrat do zápasu podtrhli vyrovnáním ve 46. minutě.

A takto fantasticky fandíte hokejistům při MS v Bratislavě vy:

Zápas zamířil do prodloužení a Francouzi měli na holích dost příležitostí k tomu, aby zápas vyhráli. Nicméně v bráně stál Bowns, který ničil jednu šanci za druhou.

Nedáš, dostaneš

A jak to ve sportu bývá… "Nedáš, dostaneš". Ve třetí minutě prodloužení doklepl Benjamin Davies kotouč za záda Hardyho a celá košická hala byla v extázi.

Francouzi tak sestupují a velký outsider z Velké Británie, který byl společně s Itálii pasován za jednoznačně nejhorší celku turnaje zůstává v elitní skupině mistrovství světa.