První zastávkou je adrenalinový Action Park, který leží v městské čtvrti Bratislava Čunovo. Je libo lanovou dráhu, nebo raději lukostřelbu? Zajezdit si můžete na terénních čtyřkolkách, zaskákat na trampolínách, na své si přijdou i milovníci volejbalu, fotbalu či petangue.

Ti, kteří mají rádi sport s větším adrenalinem v krvi, je tu paintball. A když budete mít hlad, můžete zkusit grilovat. To vše na ploše 35 tisíc metrů čtverečních.

Velkým hitem jsou v Bratislavě Laser arény, najdete jich po městě hned několik. Nemusíte se bát, že vás hra bude bolet. Laser game se hraje s vestami, na kterých jsou speciální snímače, do kterých se střílí. Centrum laserových her najdete například na Prešovské, Vajnorské či Kopčianské ulici. Doporučujeme Space World, který leží v Račianské ulici.

Jak vypadají slovenské stadiony, kde se koná MS?

Místo pro milovníky her 

Kromě již zmiňované týmové hry Laser game si můžete zahrát spoustu her na x-boxu, Space World nabízí dokonce x-box zónu. Parádní zážitky lze získat i u hraní billiardu, XXL stolního fotbalu nebo stolního tenisu. Výhodou Space Worldu je poloha, leží totiž nedaleko zimáku.

Zdroj: Youtube

Jestli jste na hokej přijeli i s dětmi a máte volný čas, určitě je vezměte do Jump arény! Najdete jí na Ivanské cestě, ani ta není příliš daleko od bratislavského zimního stadionu. Děti si zařádí na trampolínách, v pěnové jámě, vyzkoušet můžou i skok do airbagu.

Mistrovství světa v hokeji 2019.Zdroj: Deník