Předplatit Deník
Přihlásit

O Deníku

Výběr regionů ČR Redakce Prahy Růžena Machálková

Růžena Machálková

Webeditorka

Jolana Halalová

Pocházím z Uherskohradišťska, před lety jsem ale kvůli studiu a později i práci přesídlila do Brna. Na brněnské hantec jsem si po životě stráveném na Slovácku musela chvíli zvykat, teď už však na šaliny a Prygl nedám dopustit.

archiv

V roce 2016 jsem po stáži nastoupila do redakce Brněnského deníku. Na starost jsem tehdy dostala zdravotnictví a školství. Za pár let jsem pokračovala na postu webeditorky pro jižní Moravu a Vysočinu, později jsem spravovala zpravodajský feed Deníku Právě teď. Aktuálně pracuji jako editorka centrální webové redakce denik.cz.

Lenka Brothánková

Nejsilnější novinářské zážitky mám ještě z dob reportérských, ať už to bylo setkání s bývalými kosmonauty, pochody oživlých mrtvol nebo mrazivé reportování z Olympijského festivalu. S úsměvem vzpomínám i na bezpočet zpráv od brněnských strážníků. A přestože jsem nezažila pověstný hořící pařez, neminul mě třeba hon na židenické králíky, útěk vlků ze zoo nebo labuť cestující na střeše šaliny.

archiv

Nejvíc si po práci odpočinu u dobrého filmu nebo seriálu. Ráda čtu, nejradši mám fantasy, sci-fi nebo klasické detektivky.

< Předchozí
1 z 4
Další >

Nejnovější články redaktora:

Napište zprávu redakci:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas se Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Prozkoumejte jiný region ČR: