Předplatit Deník
Přihlásit

O Deníku

Kamil Kacerovský

Šéfredaktor pro západní a jižní Čechy

Archiv Kamila Kacerovského

Po elévských začátcích jsem se stal sportovním redaktorem v okresní redakci, pak psal sportovní zprávy v krajské redakci. Následovala pozice vedoucího vydání i šéfa Plzeňského deníku. Nyní působím v Deníku jako šéfredaktor regionu západní Čechy. Deník je stále mojí srdeční záležitostí, i když jsem si na několik let odskočil do MF Dnes.

Archiv Kamila Kacerovského

Protože jsem začínal jako sportovní redaktor, stále mě to táhne ke sportu. Jsem velmi rád, že se plzeňským týmům v republikovém měřítku daří. Samozřejmě jsem fanouškem plzeňských fotbalistů, hokejistů i házenkářů, jejich zápasy hodně prožívám. Sám jsem hrál od malička fotbal, nyní už působím pouze jako funkcionář a trenér u fotbalistů Kolovče.

Archiv Kamila Kacerovského

Bydlím v Chudenicích a jsem místní patriot. Jsem přesvědčen, že tenhle kout regionu stojí za návštěvu. Jen pár chudenických tipů: nádherná rozhledna Bolfánek, Kvapilova jezírka, kde vznikl příběh Rusalky, arboretum Americká zahrada a zámek slavného rodu Czernínů s muzeem.

Volné chvíle nejraději trávím po boku svých blízkých. Milujeme výlety po krásách našeho regionu.

 

< Předchozí
1 z 3
Další >

Nejnovější články redaktora:

Napište zprávu redakci:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas se Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Seznamte se s šéfredaktory Deníků západních Čech:

Prozkoumejte jiný region ČR: