Kolizi způsobil fakt, že se osmačtyřicetiletý řidič auta Peugeot plně nevěnoval řízení, přičemž zezadu narazil do dodávky, která byla označena světelnou signalizací a prováděla zde inspekční jízdu. „Dále došlo k dopravní nehodě osobního vozidla značky Mitsubishi, které řídil sedmadvacetiletý muž. Řidič jedoucí v levém jízdním pruhu se snažil vyhnout dopravní nehodě těchto dvou vozidel a střetl se se středovými svodidly,“ uvedla pro Kladenský deník policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Nehodu nejhůře odnesla posádka dodávky. Dvojici mužů museli záchranáři s lehčím zraněním převézt do kladenské nemocnice. Celková škoda, která při nehodě vznikla, byla vyčíslena na 100 tisíc korun. „Pozemní komunikace byla na krátkou dobu plně uzavřena a poté byl zprovozněn jeden jízdní pruh,“ dodala Šteinerová s tím, že kladenští policisté dopravního inspektorátu tuto dopravní nehodu prošetřují.

Na místě zasahovali také hasiči, a to profesionálové z Kladna a Stochova. „Hasiči na místě zasypali uniklé provozní kapaliny, provedli protipožární opatření a zajistili místo nehody,“ sdělila mluvčí středočeských hasičů Tereza Fliegerová.

Vodáci našli u Berounky vážně zraněného muže.
Zraněný cyklista se naštěstí dovolal pomoci
Ilustrační foto.
Srazil cyklistu a od nehody ujel