"Královehradečtí policisté děkují za součinnost veřejnosti i médií při pátrání po totožnosti cyklisty, který se stal účastníkem dopravní nehody na Trutnovsku. Muže poznal jeho syn," uvedla dnes v 8:30 policejní mluvčí Lucie Konečná.

Psali jsme:

Úterý 27. 7. v 13:00 hod.:

"V souvislosti s vyšetřováním vážné dopravní nehody, ke které došlo 26. července 2021 krátce po 12. hodině na silnici č. I/14 mezi obcemi Lánov a Vrchlabí, pátráme po totožnosti muže, který měl při dopravní nehodě podle prvotních informací na pozemní komunikaci nejspíše nedat přednost v jízdě zleva jedoucí nákladní soupravě, následkem čehož došlo ke střetu. Cyklista byl ve vážném stavu z místa nehody letecky transportování do nemocnice, jeho totožnost je dosud neznámá," uvedla policejní mluvčí Lucie Konečná. 

"Obracíme se na širokou veřejnost s žádostí o pomoc při pátrání po totožnosti muže, kterého prozatím nikdo nepostrádá. Muž  se v uvedený čas pohyboval na kole zn. Favorit - viz foto. V případě, že můžete poskytnout bližší informace k muži nebo k dané události, prosím kontaktujte policii na lince 158. Děkujeme za pomoc," dodala.