Auto se potopilo celé pod hladinu, a tak se do vody vydali policejní potápěči. Když auto našli, přišli na řadu hasiči a auto z vody vyzvedli. Auto prorazilo zábradlí na Podolském nábřeží a z výšky několika metrů spadlo do vody.

Zdroj: Deník/Radek Cihla

Osádka vozu naštěstí vyplavala z auta do vody a tak se nehoda obešla bez zranění. V autě byli v okamžiku nehody dva lidé.

Zásah na břehu řeky zastavil i dopravu po nábřeží mezi Výtoní a Podolím včetně tramvají. Provoz na Podolském nábřeží byl obnoven čtvrt hodiny před 20. hodinou.

Ze zásahu pražských hasičů při vyprošťování osobního automobilu Škoda Felicia z řeky Vltavy na Zbraslavi.
V Praze sjelo auto do Vltavy, hasiči povolali potápěče a vyprošťovací speciál

Čas od času se v Praze automobil ocitne v řece. Letos v únoru škodovka sjela do řeky na Zbraslavi. Hasiči kolem vozidla rozmístili hady, aby zamezili případnému úniku kapalin z vozidla. Za několik desítek minut bylo vozidlo vytaženo, zajištěno ještě na břehu a předáno majiteli a Policii ČR.

Loni v září pak řidič BMW nezvládl zatáčku v Holešovicích a a jeho, spolujezdce i auto z Vltavy lovili záchranáři. "Obě osoby nakonec vyvázly s lehčím zraněním. Alkohol byl vyloučen dechovou zkouškou. Řidič dostal na místě blokovou pokutu," informoval tehdy policejní mluvčí Jan Rybanský.

Zdroj: Deník/Radek Cihla

V květnu 2021 se na pražské Kampě u Sovových mlýnů odehrály dramatické chvíle. Auto i s třiapadesátiletým řidičem sjelo do Vltavy a zmizelo pod hladinou. Do kalné vody skočili svědci i přítomní policisté, avšak auto našli až potápěči pražských hasičů z Modřan. Řidiče pak záchranáři úspěšně resuscitovali.