Policisté dostali na linku 158 hlášení o nehodě opelu, který poškodil zaparkovaná vozidla a odjel. Policisté auto během chvíle vypátrali a zastavili.

Sedmačtyřicetiletý řidič nejprve při vyjíždění z parkovacího místa nacouval do zaparkované Škody Superb. Pak se rozjel dopředu a trefil další dvě auta – opel a ford.

V Měrotíně otevřeli první bezobslužný obchod v regionu. Místní se sžívají s technologickou novinkou. Okouknout fungování prodejny přijeli i lidé ze sousedství, 6. července 2023
První obchod bez prodavaček už má otevřeno. Jak to funguje

„Řidič v jízdě pokračoval, přijel na kruhovou křižovatku, na které se otočil a vracel se do města. Cestou narazil do před ním jedoucí Škody Felicie a zastavil se po pár metrech, když naboural do Opelu Astra,“ popsal divokou jízdu namol zpitého řidiče policejní mluvčí Libor Hejtman.

Při dechové zkoušce se policisté nestačili divit. Přístroj ukázal hodnoty 4,37 a 4,31 promile alkoholu. Opilý řidič skončil po lékařském vyšetření na záchytce v Olomouci. Celkem za sebou zanechal škodu za 95 tisíc korun. U soudu mu hrozí až tři roky vězení.