V notně zdemolovaném vraku (který podle dostupných informací zřejmě nejméně několik projíždějících řidičů minulo bez toho, že by zastavili a šli se přesvědčit, zda někdo uvnitř nepotřebuje pomoc) zůstalo její tělo zaklíněno; hasiči je museli vyprostit.

„Naše posádka zahájila oživovací pokusy – avšak i přes veškerou snahu všech zúčastněných žena následkům zranění podlehla,“ řekla Deníku Petra Effenbergerová z centrály středočeských záchranářů. Důvod, proč řidička sjela z vozovky, i další okolnosti tragické nehody zkoumá policie. Pomoci osvětlit možné souvislosti by měly i výsledky pitvy.

V červnu bohužel nejde o první tragickou nehodu ve středních Čechách, jejíž účastník zemřel na místě. V pondělí 3. června odpoledne nepřežil motocyklista, který se střetl s osobním autem na hlavní silnici u obce Opočnice na Nymbursku. Utrpěl zranění neslučitelná se životem, konstatovali záchranáři zasahující na místě.

Také v tomto případě zůstávají všechny okolnosti nehody, do níž se kromě motorky zapojily hned dva osobní automobily, v šetření policie. Záchranáři pomáhali také dvěma lidem z těchto aut, kteří byli zraněni lehce: utrpěli převážně odřeniny a zhmožděniny. Hasiči na místě zasypali uniklé kapaliny sorbentem. Silnice první třídy číslo 11 zůstala po tři hodiny uzavřena.