Řidič osobního auta z místa nehody ujel. „Auto jsme dopátrali, ale bez řidiče. Svědci se mohou ozvat s bližšími informacemi k této nehodě na dopravní inspektorát města Brna,“ uvedl Vala.

Řidič motorky měl negativní dechovou zkoušku na alkohol. „Po ošetření jsme muže středního věku odvezli s lehčím poraněním nohy do nemocnice u svaté Anny,“ informovala mluvčí krajských záchranářů Michaela Bothová.

Odhadovaná škoda po nehodě je padesát tisíc korun.

Asi ve tři čtvrtě na osm ráno potom srazilo v brněnské Jemelkově ulici osobní auto chodkyni, ale jen v malé rychlosti. Řidič stihl na poslední chvíli dobrzdit. „Ženu jsme odvezli s lehčím poraněním do nemocnice," doplnila Bothová.

ANKETA DENÍKU: ČEŠI V POHYBU
Kvůli mezinárodní situaci letošní prázdniny strávíme převážně v Česku. Deník se rozhodl zjistit, jak chcete letošní dovolenou strávit právě vy a vaši blízcí. Do speciální ankety se zapojily již stovky čtenářů. Zúčastněte se také a pomozte nám zjistit, jak bude léto v Česku vypadat. Stačí do 20. května 2020 vyplnit anonymní formulář, který najdete na adrese www.cesivpohybu.cz.