Policisté nejdříve oznámili, že jsou na místě čtyři zranění. O pár minut později informaci upřesnili se smutnou bilancí - ze čtyř zraněných osob jsou dva mrtví. "Bohužel, dva cestující byli na místě mrtví," uvedl policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Silnice je v současné době zcela neprůjezdná. "Na místě došlo ke srážce dvou osobních vozidel. Stalo se to opět ve stoupajícím dvoupruhu směrem na Prahu," poznamenal z místa nehody mluvčí Kopřiva. Na místě zasahují všechny složky integrovaného záchranného systému.

Jak doplnil mluvčí hasičského sboru Martin Kasal, hasiči vyprošťovali jednoho cestujícího zaklíněného ve vozidle. "Následně jsme ho předali záchranářům," uvedl Kasal.

Podle informací Deníku jeli oba mrtví ve stejném autě. "Jde o chlapce ve věku asi jedenácti let. Druhým mrtvým je žena, zřejmě jeho maminka," dodal zdroj.

Kvůli smrtelné nehodě, při které na stejném místě zemřeli před třemi týdny dvanáctiletý chlapec a jeho matka, snížili silničáři s dopravními policisty v tomto stoupajícím úseku k Olšovým Vratům rychlost na 70 kilometrů v hodině při mokré vozovce. V Karlových Varech od rána opět prší, takže vozovka byla opět mokrá - stejně jako 1. srpna.

Nehoda osobního vozu a dvou dodávek má za následek tři zraněné
Na smrtelném úseku u Střelnice je už snížená rychlost