Magazín Víkend 1. října.Magazín Víkend 1. října.Zdroj: DeníkLegenda
Před týdnem vyšla v nakladatelství Dobrovský kniha z pera redaktora Deníku Michala Bystrova Snům ostruhy dát, o které se už teď mluví jako o jedné z literárních událostí letošního roku. První ucelená biografie zpěváka Waldemara Matušky, obohacená o několik set fotografií, dobových programů a jiných dokumentů, přináší nový pohled na život zářivé hvězdy české pop-music. Kniha vychází v roce Matuškových nedožitých devadesátin. A aktuální vydání magazínu Víkend vám z ní jako první nabízí exkluzivní ukázky.

Viry útočí
Jak moc na nás viry zaútočí s příchodem chřipkové sezony letos v zimě? Co se bude dít, když se chřipka potká s covidem? Docent Rastislav Maďar, náš přední epidemiolog a odborník na infekční onemocnění, pro nás připravil předpověď pro blížící se období většího výskytu respiračních nemocí. A přidal rady, jak se před viry i bakteriemi co nejlépe chránit.

Nový seriál
S podzimem přicházíme s novým seriálem, který se věnuje populárním regionálním značkám. A statujeme hned příběhem jednoho obřího zahradnictví či dámy, která prodává marmelády.

Začít běhat
Tak se jmenuje nejnovější fejeton Lukáše Pavláska, který pro magazín Víkend pravidelně sepisuje své postřehy z obyčejných životů nás všech, ale dodává jim hodně neobyčejnosti, krásy a humoru.