Zdroj: DeníkJak tedy letos bude vypadat adventní období na náměstích ve vašem okrese? To zjistíte v aktuálním vydání Deníku Extra, který vychází už v sobotu 3. prosince. A chybět v něm nemůže ani pozvánka na tradiční akci Česko zpívá koledy s Deníkem, která se uskuteční už ve středu 7. prosince od 18 hodin.

„Po covidové pauze v předchozích dvou letech, kdy se koledy zpívaly pouze on-line, se tentokrát opět bude zpívat na mnoha místech v každém okrese. Přehled těchto míst ve vašem okolí a další podrobnosti k této akci najdete právě v prosincovém vydání Deníku Extra. Nenechte si tuto událost s jedinečnou atmosférou ujít! Věřím, že vás tato akce dobře naladí a zpříjemní vám předvánoční čas,“ říká šéfredaktor Deníku Extra Martin Pleva.

V prosincovém vydání dále najdete rozhovor s hercem a muzikantem Richardem Krajčem, více se dozvíte i o soutěži pro předplatitele, ve které se hraje o ceny za milion korun! Nechybí ani další zajímavosti z regionu a ze světa sportu, témata nebo tipy na volnočasové akce.

Vydavatelství Vltava Labe Media každý měsíc vydává Deník Extra v nejvyšším počtu výtisků na našem trhu. Najít ho můžete od soboty 3. prosince ve svých schránkách nebo na některém z mnoha samostatných distribučních míst. Získat ho můžete také jako bonusovou přílohu sobotního vydání Deníku, jehož součástí je i oblíbený magazín Víkend.