Deník Extra - září 2021Deník ExtraZdroj: Deník

„Na titulní straně Deníku Extra najdou čtenáři svého okresního redaktora či redaktorku i s fotkou a kontaktními údaji. Můžou jim tak napsat tip na nějakou zajímavost, poukázat na problém, jež by se měl řešit, nebo třeba upozornit na inspirativního člověka, jehož příběh by stál za zveřejnění v novinách,“ říká šéfredaktor Deníku Extra Martin Pleva.

V zářijovém vydání vychází také rozhovor s hercem Václavem Neužilem, který hraje hlavní roli v novém filmu Zátopek. Vyzkoušet si můžete i znalost nářečí v kvízech či vyluštit výherní křížovku o 5 x 2000 korun plus o bonusovou cenu, kterou jsou rodinné vstupenky do Aqupalace Praha.

„Důležitou součástí Deníku Extra je jako vždy zpravodajství z daného regionu. Nechybí ani zprávy z okresního sportu, tipy Deníku na akce a výlety nebo také články od našich čtenářů reportérů,“ dodává ještě Martin Pleva.

Vydavatelství Vltava Labe Media každý měsíc vydává přes 2 miliony kusů Deníku Extra. Kombinovaná distribuce dostává tento titul do více než 45% schránek domácností v ČR, k mání je i na stovkách samostatných distribučních míst.

Získat ho můžete také jako bonusovou přílohu sobotního vydání Deníku, jehož součástí je i oblíbený magazín Víkend.

Další informace a ceník inzerce najdete na stránkách www.denikextra.cz.