Červnový Deník ExtraČervnový Deník ExtraZdroj: Deník„Jaké jsou nejnovější podniky, kterým se daří lákat zákazníky na svůj originální koncept, odhaluje červnové vydání Deníku Extra, které vychází v sobotu 4. června. Hned na titulní straně se tak čtenáři dozvědí, jaká zajímavá bistra či kavárny by měli navštívit právě v jejich okresním městě,“ říká šéfredaktor Deníku Extra Martin Pleva.

Nejnovější vydání Deníku Extra přináší ale i další důležité informace a zajímavosti z daného okresu, pozvánky na akce, zprávy z místního sportu nebo celostátní témata. Přečíst si můžete i exkluzivní rozhovor s úspěšným influencerem Karlem „Kovym“ Kovářem. A pro milovníky soutěži máme nachystánu výherní křížovku.

Vydavatelství Vltava Labe Media každý měsíc vydává Deník Extra v nejvyšším počtu výtisků na našem trhu. Najít ho můžete ve svých schránkách nebo na některém z mnoha samostatných distribučních míst. Získat ho můžete také jako bonusovou přílohu sobotního vydání Deníku, jehož součástí je i oblíbený magazín Víkend.