Deník ExtraDeník ExtraZdroj: Deník„Redaktoři Deníku zjišťovali ceny na koupalištích v každém okrese. Nezaměřili jsme se však jen na cenu za vstupné do areálu, ale i na to, kolik stojí v tamních stáncích pivo, nealko, hranolky, párky v rohlíku a další klasické občerstvení. Chtěli jsme totiž, aby měl každý čtenář co nejlepší přehled o tom, kolik ho takový den na koupališti bude v dnešní době všeobecného zdražování stát,“ říká šéfredaktor Deníku Extra Martin Pleva.

Nejnovější vydání Deníku Extra přináší ale i další důležité informace a zajímavosti z daného okresu, pozvánky na letní akce, zprávy z místního sportu nebo celostátní témata. Přečíst si můžete rozhovor s úspěšnou herečkou Hanou Holišovou a pro milovníky soutěží máme nachystánu výherní křížovku o pět krát 2000 korun.

Vydavatelství Vltava Labe Media každý měsíc vydává Deník Extra v nejvyšším počtu výtisků na našem trhu. Najít ho můžete od soboty 16. července ve svých schránkách nebo na některém z mnoha samostatných distribučních míst. Získat ho můžete také jako bonusovou přílohu sobotního vydání Deníku, jehož součástí je i oblíbený magazín Víkend.