Soutěžit můžete od 17. do 24. března 2023 na webových stránkách mojekrizovka.cz. Stačí, když se přihlásíte do sekce Deník Klub, kde na Vás čeká soutěžní otázka.

Co čeká výherce v parku Mirakulum?

Zábavní park Mirakulum leží ve středočeských Milovicích a návštěvníkům nabízí velkorysé možnosti zábavy a volnočasových aktivit pro malé i velké, a to na bezmála desetihektarové ploše.

Najdete zde lesní hřiště a kontaktní zoo, obří trampolíny a houpačky, lanová centra, prolézačky i úzkokolejnou železnici, která spojuje park se sousedním Tankodromem.

Zajímavostí je, že park Mirakulum vlastní česká rodina, která se o něj s láskou stará už deset let. Poznejte nekonečnou zábavu v Mirakulu i vy!

Soutěže pořádáme pravidelně exkluzivně pro předplatitele digitálního Deníku, kteří jsou členy Deník Klubu, a mají tedy předplatné na tři nebo dvanáct měsíců. Novou soutěž pro předplatitele na stránce mojekrizovka.cz vyhlašujeme každé dva týdny. Podmínky soutěže se řídí našimi všeobecnými pravidly soutěží.

Výherci z minulého kola soutěže

V předchozím kole, které probíhalo od 3. do 10. března 2023, soutěžili členové Deník Klubu o dvojici elektronických vstupenek na koncert My Leonard Cohen. Rozdávali jsme celkem deset vstupenek. Štěstí se usmálo na těchto pět výherců:

• Milada Čaloudová

• Michal Štverák

• Oldřich Tulis

• Monika Kučabová

• Petr Koníček

Všem výhercům blahopřejeme!

Jak se stát členem Deník Klubu

Chcete také pravidelně soutěžit o celou řadu exkluzivních cen? Objednejte si digitální předplatné Deníku na tři nebo dvanáct měsíců. Tím získáte přístup k plnému obsahu webu Deník.cz, a navíc ho můžete číst úplně BEZ REKLAM. Jako předplatitel od nás dostanete také odměnu ve formě věrnostních bodů, které můžete měnit za dárky či předplatné zdarma. Další nemalou výhodou pro členy Deník Klubu je také elektronické čtení dle vlastního výběru zcela ZDARMA. A v neposlední řadě budete mít možnost vyhrávat každé dva týdny v soutěžích, které chystáme pouze pro předplatitele. Více informací o možnostech předplatného i jak si ho objednat naleznete zde.