Soutěžit můžete od od 22. 5. 2023 do 26. 5. 2023 na webových stránkách mojekrizovka.cz. Stačí, když se přihlásíte do sekce Deník Klub, kde na Vás čeká soutěžní otázka.

Soutěže pořádáme pravidelně exkluzivně pro předplatitele digitálního Deníku, kteří jsou členy Deník Klubu, a mají tedy předplatné na tři nebo dvanáct měsíců. Novou soutěž pro předplatitele na stránce mojekrizovka.cz vyhlašujeme každé dva týdny.

Podmínky soutěže se řídí našimi všeobecnými pravidly soutěží.

Jak soutěžit?

Po rozkliknutí tlačítka ,,chci soutěžit“ se dostanete na hlavní stránku webu mojekrizovka.cz. Zde již stačí, když kliknete na „Deník Klub“, kde na Vás čeká soutěžní otázka.

Zdroj: Youtube

Co čeká výherce vstupenek?

Britská heavymetalová kapela Iron Maiden vystoupí už 30. května 2023 v pražské O2 aréně, kde představí své nové album s názvem The Future Past Tour. Fanoušci se mohou těšit na své oblíbené legendy v plné parádě!

Halou budou rezonovat i dosud nehrané skladby z posledního studiového alba Senjutsu a desky Somewhere In Time z roku 1986.

Výherci z minulého kola soutěže

V předchozím kole, které probíhalo od 17. 5. 2023 do 22. 5. 2023, soutěžili členové Deník Klubu o vstupenky na koncert Rogera Waterse. Rozdávali jsme 4x2 volných vstupenek. Štěstí se usmálo na:

  • František Kusbach
  • Lenka Jančíová
  • Luboš Holeček
  • Vladimír Klůz

Všem výhercům blahopřejeme!

Jak se stát členem Deník Klubu

Chcete také pravidelně soutěžit o celou řadu exkluzivních cen? Objednejte si digitální předplatné Deníku na tři nebo dvanáct měsíců. Tím získáte přístup k plnému obsah webu Deník.cz, a navíc ho můžete číst úplně BEZ REKLAM. Jako předplatitel od nás dostanete také odměnu ve formě věrnostních bodů, které můžete měnit za dárky či předplatné zdarma.

Další nemalou výhodou pro členy Deník Klubu je také elektronické čtení dle vlastního výběru zcela ZDARMA.

A v neposlední řadě budete mít možnost vyhrávat každé dva týdny v soutěžích, které chystáme pouze pro předplatitele.

Více informací o možnostech předplatného i jak si ho objednat naleznete zde.