„K předplatnému si můžete vybrat dárek ve věrnostním programu na webu Mojepredplatne.cz a ještě od nás získáte krásný vánoční certifikát, se kterým můžete věnovat předplatné někomu ze svých blízkých. Stačí přitom udělat jen tři jednoduché kroky! Za prvé vybrat si jakékoliv předplatné Deníku. Za druhé vybrat si dárek k předplatnému z naší nabídky. A za třetí vybrat si tištěný dárkový certifikát,“ vysvětluje Lenka Mieresová, ředitelka pro předplatné a zákaznickou péči z vydavatelství Vltava Labe Media.

Kromě Deníku si můžete vybrat také předplatné jakéhokoliv z našich časopisů. Novinkou pak je digitální předplatné webu Deník.cz, který je nyní úplně bez reklam při objednání na roční či tříměsíční období. I k němu už nově předplatitelé získávají i věrnostní body z každé platby, což bylo dosud pouze u tištěné verze.

„Díky nákupu na delší období se také předplatitelé webu denik.cz stávají členy Deník Klubu a získávají další výhody, jako jsou exkluzivní soutěže nebo elektronické předplatné časopisů zdarma. Digitální předplatné je tedy nyní mnohem výhodnější. Navíc ho teď můžete pořídit ve vánoční akci se slevou 15 %. Objednat lze snadno na webu denik.cz/predplatne,“ říká dále Lenka Mieresová.

Jedinečnost předvánoční nabídky navíc spočívá i v tom, že se předplatitelé mohou zapojit do soutěže s názvem Předplať a vyhraj. V té lze vyhrát některou z hodnotných cen celkově za jeden milion korun! Tato soutěž platí pro nové i stávající předplatitele. Stačí tedy, když si své předplatné prodloužíte do roku 2023.

A na jaké ceny se můžete těšit? Hlavní výhra je 100 000 Kč – v loňském roce ji vyhrál čtenář Deníku Ferdinand P. z Klášterní Skalice. Dále jsou připraveny další peněžité výhry, a to 10 krát 10 000 Kč a 20 krát 5 000 Kč. Čeká na vás také týdenní pobyt pro 2 osoby a 2 děti v Hotelu Zámeček Janovičky nebo další pobyt pro 2 osoby i s dětmi v hotelu Svornost. Dalších 5 pobytů je víkendových pro 2 osoby se snídaní ve wellness resortu Pytloun.

„Z dlouhé řady cen lze vyhrát třeba i jeden z pěti kuchyňských robotů Robotheum, jednu z osmi Smart televizí Philips, 25 krát vstupenky pro celou rodinu do Aquaparku Čestlice nebo jeden ze sta kávovarů Tchibo. Dále je ve hře 65 sonických zubních kartáčků Depan, 30 balíčků knih, 65 pulzních oximetrů Depan, 20 kusů hry Objevuj svět od společnosti Albi a pak také 20 balíčků lázeňské kosmetiky,“ vyjmenovává ještě Mieresová.

Jak tedy můžete získat některou z těchto atraktivních cen? Předplaťte sobě nebo svým blízkým tištěnou nebo digitální verzi Deníku či časopis z našeho vydavatelství a registrujte se na webu predplatavyhraj.cz do 11. 12. 2022. Losování proběhne 12. 12. 2022 a výhry budeme rozdávat ještě před vánočními svátky!

Chcete vědět více o výhodné nabídce a podívat se na celý přehled dárků a předplatných? Stačí, když zavoláte na telefonní číslo 272 015 015, nebo pošlete e-mail na naši adresu denik@mojepredplatne.cz.

Více informací najdete také na webu mojepredplatne.cz.