Přinášíme vám další díl ze série podcastů Život v rovnováze. Tento díl nese název Změna je život. Lidé už totiž nechtějí pracovat jen z kanceláře. Touží po flexibilitě a životní rovnováze.

Je tedy hybridní způsob práce a zkrácený pracovní týden budoucnost? Jaké jsou generační rozdíly ve firmách, co je toxické prostředí a jaké vyhlídky mají na pracovním trhu senioři? Nejen na tyto otázky mi bude dnes odpovídat Martina Koláčková, která už patnáct let vkládá do své práce v personalistice selský rozum a lidskost. Je praktik zaměřený převážně na recruiting, employer branding, mentoring a profesní poradenství.

close Personalistka Martina Koláčková (vpravo) info Zdroj: Deník/Bohumila Čiháková zoom_in Personalistka Martina Koláčková (vpravo) Martina Koláčková je vyhledávanou personalistkou, která už 15 let pomáhá firmám získávat kvalitní zaměstnance. Po studiích na VŠ ekonomické pracovala krátce ve dvou personálních agenturách a poté v mezinárodní společnosti jako recruitment manažerka. Od roku 2014 působí jako HR profesionál na volné noze – je aktivní recruiterkou a poskytuje poradenství v oblasti náboru a HR procesů, HR marketingu, budování Employer Brandingu i osobní značky na trhu práce. Svou práci dělá hlavou i srdcem (propojuje selský rozum, zkušenosti, intuici a lidskost).

Nový díl si můžete poslechnout vždy od pátku na www.denik.cz. Vaše příběhy, dotazy nebo náměty můžete posílat na mail: bohumila.cihakova@denik.cz.