Moderátorem večera bude Martin Dejdar, který již soutěž krásy moderoval v minulosti, hlavní hvězdou večera zpěvačka Dara Rolins.

Galavečer je přístupný i veřejnosti a vstupenky jsou stále ještě v prodeji.

SOUTĚŽ DENÍKU o 6 vstupenek na finálový galavečer

Pro všechny příznivce ženské krásy máme soutěž o 6 vstupenek na finálový galavečer.

Stačí do pátku 1. června 2018 do 10.00 odpovědět na otázku:
Jak se jmenuje stále ještě úřadující Česká Miss 2017?

Své odpovědi posílejte na e-mail web.msdenik@denik.cz společně se svým jménem a příjmením.
Ze správných odpovědí vybereme obratem 3 šťastlivce, kteří od nás obdrží 2 vstupenky na finálový galavečer v Gongu.

Výherce budeme informovat e-mailem.
Všeobecná pravidla soutěží Deníku najdete zde.

V rámci finálového galavečera se desítka finalistek představí porotcům v několika soutěžních disciplínách a při relativně náročných tanečních choreografiích.

„Finalistky po úvodním vstupu vynesou národní kostýmy mladých talentovaných návrhářů, ukážou své postavy v plavkách a vrcholem večera bude kolekce večerních šatů návrhářky Sandry Markové. Diváci budou mít příležitost vidět také to nejlepší ze zdokumentované cesty finalistek,“ upřesnila k finále Eva Čerešňáková.

V programu kromě Dary Rolins vystoupí také zpěvák Adam Mišík.

Finále České Miss, které proběhne 2. června 2018 od 20 hodin, se v ostravském Gongu koná vůbec poprvé.

„Jsme velmi rádi, že se nám daří hostit rozmanité akce. Česká Miss je soutěž s tradicí, je to ukázka nejen vnější, ale také vnitřní krásy, proto mi přijde symbolické, že se její finálový večer odehraje v tom nejkrásnějším místě Ostravy,“ říká výkonný ředitel Dolních Vítkovic Petr Koudela. 

Karel Gott bude v nové československé pohádce „Když draka bolí hlava“ hrát roli kováře a jeho dcerka Charlottka si zahraje jeho vnučku Barborku. Kromě vnučky bude mít Karel také pohádkového vnuka Aleška Nykodýma alias Tomíka.
Zpěvák Karel Gott opět coby herec. Tentokrát v pohádce z malebných Beskyd
Natáčecí den nového českého televizního filmu Dukla 61 v prostorách Dolu Žofie v Orlové.
OBRAZEM: Jak se natáčel film o důlní tragédii Dukla 61? Podívejte se

K TÉMATU

Kromě pracovních workshopů se finalistky věnují i charitě. Všech deset finalistek dobrovolně vytvořilo panenky pro Unicef, kdy výtěžek z jejich prodeje zachrání děti v rozvojových zemích. Deset krásných a propracovaných panenek si z jejich rukou převzala v Hotelu Augustine ředitelka UNICEF Pavla Gomba. Ta byla z panenek nadšena. „Těší mě, že jsme s Českou Miss mohli navázat na úspěšnou loňskou spolupráci. Panenky loňských vítězek Michaely Habáňové i Ivy Uchytilové byly vydraženy za několik desítek tisíc a věřím, že i panenky letošních finalistek najdou své kupce a zachrání životy dětí.“ Před odjezdem finalistek na soustředění na jachtách v Chorvatsku se také ještě 19.5. zúčastní akce Den Rodiny, kterou pořádá charitativní projekt Women For Women Ivany a Pavla Tykačových.

Česká Miss 2018Byla zahájena v lednu 2018, od konce ledna do března probíhaly castingy ve vybraných městech. Z castingů se 40 až 50 postupujících dívek v dubnu utkalo v rámci semifinále v Hotelu Augustine o postup dále. Porota v rámci semifinále vybrala 10 dívek, které postupují do finálového výběru, a neveřejně oznámila i dvě náhradnice. V dubnu se finalistky zúčastnily prvního soustředění, kde s nimi pracovalo mnoho odborníků, profesionálů i osobností. Druhé soustředění čeká finalistky v květnu, a to soustředění v Chorvatsku. V červnu se zúčastní finálového galavečera, kterým vyvrcholí boj o titul Česká Miss 2018. Vítězky poletí reprezentovat Českou republiku na světové soutěže krásy.

Více informací o soutěži najdete na www.ceskamiss.cz

Budova Ekonomické fakulty Vysoké školy báňské - Technické univerzity Ostrava v centru města.
Rozdělená Ostrava: Další rána pro centrum města, Ekonomka se stěhuje do Poruby
Zdeněk Bakala
Komise k OKD chce vyslechnout 27 svědků. Na seznamu je i Zdeněk Bakala