Slavný pár oddával místostarostka Strakonic Ivana Říhová. "Zatím jsem žádný pár ze světa showbyznysu neoddávala, ale nejsem nervózní víc než u jiných svateb. Pár si žádný speciální proslov nepřál, takže vyberu nějaký z těch verzí, který už mám," podotkla s tím, že oddává už 16 let.

I pro majitele Statku Jedraž Petra Zíku je svatba slavného páru první. "Na známé tváře jsme tady zvyklí, ale slavnou svatbu tu máme poprvé," podotkl. Zároveň prozradil, že obřad se bude konat na hrázi rybníku Jedraž. Hostina bude v bílé barvě. Svatební den bude pokračovat rautem v 18 hodin a hrát bude kapela kamarádů novomanželů.

Podle svatební koordinátorky Štěpánky Bendové bude nevěsta utajena do poslední chvíle. Oblékne si šaty z dílny návrhářky Terezy Sabáčkové. "Šaty budou v barvě ivory, protože Gábina je opálená, takže bude tahle barva jemnější než bílá. Jsou v antickém střihu, ke Gábině tento styl perfektně pasuje. Navíc je ve střihu zohledněno i Gábinino těhotenství. Jsou také bohatě zdobené zlatou barvou, to k tomu zkrátka patří. Šaty jsem šila asi měsíc," prozradila Tereza Sabáčková.

Na svatbu dorazila i Iveta Vítová - Lutovská.