Podle koučů totiž jasná adeptka na odchod ze soutěže - Katarína Demská, která se v neděli ucházela o přízeň písničkou Moj bože od Kataríny Knechtové - postoupila na přání diváků okamžitě do dalšího kola. Dara Rolins tak musela vymyslet náhradní plán a do rozstřelu poslala Dominiku Šuľákovou, která ovšem ztratila po nedělním výkonu hlas (i tak ale skvěle zazpívala píseň od Christiny Aguilery), a Simonu Hégerovou (Amy Winehouse).

„Tento moment cítím jako nefér vůči vám oběma. I když Katce postup přeju," řekla svým svěřenkyním po jejich vystoupení Dara Rolins. „Dominiko, jsi extrémně talentovaná, ztráta hlasu ti dnes večer ubrala na energii. Simono - zvláštní volba písně, nepředvedla ses v ní, jak bych očekávala. Příště chci vidět opět Dominiku," vynesla verdikt zpěvačka, která tak odcházející Simoně Hégerové neplánovaně nadělila „dárek" k jejím sedmnáctým narozeninám.

David Weingärtner se v pěti slovech popsal jako extrovert, exhibicionista, zpěvák, romantik, komik.

Těžké rozhodování měl i Michal David. Do rozstřelu totiž poslal dva kamarády - Petra Kutheila (s písní od Nirvany) a Davida Weingärtnera (Placebo). A vítězně z něj vyšel prvně zmíněný. „Petr byl skvěle nasazený, dynamický, jeho hlasové rozsahy jsou jasné. David je charismatický kluk, dnes ale lepší číslo předvedl Petr," pravil Michal David.

Z jeho týmu se naopak vedlo nejlépe Brunnovi Oravcovi, který v neděli zaujal interpretací písně Hard to Say I´m Sorry od skupiny Chicago, a Ivanně Bagové, jež zapěla song Petry Janů Už nejsem volná. Oběma diváci poslali nejvíce SMS hlasů.

Z týmu Dary Rolins si jasný postup - vedle už zmíněné Katky Demské - zajistila i Zuzana Mikulcová, která se skvostně představila s písní These Words od Natashy Bedingfield.