Mobilní studio TV Prima nabídne zázemí pro celé večerní zpravodajství, tedy pro hlavní Zprávy, Krimi zprávy, Divácké zprávy a VIP zprávy. Diváci si navíc budou moci zpravodajský kamion sami prohlédnout, a rovněž se připojit ke křtu charitativního kalendáře Je Prima být spolu, v němž se objevuje 13 osobností zpravodajství a publicistiky TV Prima.

"Adventní čas bývá o setkávání lidí a jsem velmi ráda, že diváky budeme moci osobně pozdravit na jednom z nejkouzelnějších míst v zemi. Navíc si mohou náš kamion prohlédnout a vyzkoušet si, jak se Zprávy na Primě moderují," říká šéfredaktorka zpravodajství TV Prima Jitka Obzinová.

Unikátní mobilní studio Zpráv FTV Prima.

Doprovodný program v podobě křtu kalendáře bude symbolickým spojovacím můstkem mezi mobilním studiem a studiem na pražské Palmovce. První část proběhne právě v sídle TV Prima v rámci Odpoledních zpráv, tedy Miniduelu, který navštíví Karel Gott. K němu se připojí i moderátoři Gabriela Kratochvílová a Roman Šebrle. Ze Staroměstského náměstí se pak přihlásí Petr Vágner, po jehož boku budou Klára Doležalová, Karel Voříšek, Bára Kozáková a Roman Pech.

Na místě se navíc bude soutěžit o vstupenky na koncert Karla Gotta a prodávat první výtisky kalendářů i s jeho vlastnoručním podpisem. Limitovaná edice 777 kusů kalendáře pomůže SOS Dětským vesničkám. Podpisy přítomných moderátorů jsou rovněž samozřejmostí.

TV Prima vydává exkluzivní charitativní kalendář „Je Prima být spolu" s tvářemi zpravodajství
Třináct osobností zpravodajství a publicistiky TV Prima, a jejich rodinní příslušníci, zdobí nový exkluzivní charitativní kalendář „Je Prima být spolu …také v roce 2015", který pomůže Sdružení SOS dětských vesniček. K mání bude i v neděli 7. prosince na autogramiádě moderátorů TV Prima. Proběhne mezi 13. a 15. hodinou v obchodním centru Palladium v centru Prahy. Stále je v prodeji i prostřednictvím stránek iPrima.cz/eshop za 499 korun, kde si kupující může objednat také osobní věnování. 

TV Prima vydává exkluzivní charitativní kalendář „Je Prima být spolu“ s tvářemi zpravodajstvíV kalendáři pózují moderátoři Zpráv FTV Prima, Krimi zpráv, VIP zpráv i Odpoledních zpráv. Část publicistickou zastupuje moderátor pořadu Očima Josefa Klímy Josef Klíma, který před objektiv vzal vlastního psa. Roman Pech vsadil na milovanou maminku, Roman Šebrle, Terezie Kašparovská, Klára Doležalová a Petr Vágner na děti. Ivana Gottová dokonce na celou rodinu i s Karlem Gottem. Autorem fotografií je renomovaný fotograf Ondřej Pýcha.

"Kalendáři dominují emoce a energie. Všechny snímky vznikly v pohybu, a troufnu si říci, že pro všechny moderátory to byla zkouška jejich fyzických sil. Obzvlášť se zapotili pánové Roman Šebrle a Michal Janotka. Roman měl děti na rukou, Michal zase v náručí partnerku a kolegyni Sandru Parmovou," říká fotograf Ondřej Pýcha.

"Rodina a radost z toho být spolu jsou hlavním tématem kalendáře, který slouží dobré věci. Z každého prodaného kusu jde finanční příspěvek na projekt SOS dětských vesniček s názvem SOS Kompas. Ten pomáhá rodinám, které jsou ve složité sociální či materiální situaci a hrozí jim odebrání dítěte," vysvětluje marketingový ředitel TV Prima Aleš Pýcha.

KDO JE V KALENDÁŘI
Terezie Kašparovská s dcerou Emou
Tomáš Hauptvogel s přítelkyní Monikou
Klára Doležalová s dcerami Natalií a Miou
Karel Voříšek s neteří Janou a synovcem Štefanem
Gabriela Kratochvílová se sestrou Janou
Roman Šebrle s dětmi Kateřinou a Štěpánem
Sandra Parmová + Michal Janotka
Roman Pech s maminkou Vlastou
Bára Kozáková se sestrou Andreou a synovcem Davidem
Ivana Gottová s manželem Karlem a dcerami Charlotte Ellou a Nelly Sofií
Petr Vágner se synem Samuelem a bratrem Viktorem
Josef Klíma se psem Ringem