Fanoušci mohou očekávat velkolepé představení, které mezi automobilovými show v arénách nemá obdoby. „Z vaší oblíbené televizní motoristické show jsme vytvořili nejvelkolepější motoristické představení ve vesmíru. Vybereme z Top Gear to nejlepší a ambiciózně se to pokusíme oživit v naší akční aréně. Jsem si jistý, že to bude fungovat skvěle," říká Jeremy Clarkson

Kaskadérské kousky, u kterých si budete napětím okusovat nehty, vzrušující scény plné pádů a hořících aut, upravené vozy a samozřejmě neuctivý humor, to jsou všechno typické vlastnosti Top Gear.

Rowland French, výkonný producent Top Gear Live, říká: „Náš tým světových inženýrů a technických designérů spojil své síly, aby vytvořil neuvěřitelné vozy, které, jak si umíte představit, mají k běžnému a povolenému silničnímu provozu hodně daleko! Jedná se o vpravdě průkopnickou techniku, kterou budou diváci v Čechách sledovat se zatajeným dechem."

Více se dozvíte na www.topgearlive.cz, www.topgearlive.com/czech-republic či www.facebook.com/topgearlive.

Vstupenky na představení (jedno se koná od 15 hodin, druhé od 19:30) můžete zakoupit ve sběrnách Sazky, rezervace lze udělat na www.sazkaticket.cz). Ceny vstupenek se pohybují od 990 do 2790 Kč.

| Video: Youtube