Šebrle s Kratochvílovou doplní nynější tým, tedy Kláru Doležalovou s Karlem Voříškem a Terezii Kašparovskou s Tomášem Hauptvogelem. „Přeji jim, aby se jim u nás líbilo. Věřím, že spokojení budou i naši diváci," uvedla k novým moderátorům šéfredaktorka zpravodajství TV Prima Jitka Obzinová.

Šebrle s moderováním hlavní zpravodajské relace prý původně nepočítal. „Když mi poprvé z Primy volali, myslel jsem si, že půjde o moderování jakési sportovní rubriky. Na zprávy jsem upřímně ani nepomyslel. A když pak přišla konkrétní nabídka, nešlo říct ne," poznamenal držitel zlatých medailí ze všech vrcholných atletických akcí.

Pro jeho novou kolegyni bylo naopak moderování snem. „Jsem za tuto příležitost nesmírně vděčná. A pokud jde o Romana, jsem ráda, že volba padla právě na něj. Nebojím se říct, že je to gól," uvedla.

Nové moderátorské tváře se na obrazovce objeví v rámci „super prima neděle", na kdy televize připravuje zahájení seriálu Svatby v Benátkách a současně v televizní premiéře uvede film Jana Hřebejka Svatá čtveřice.

Zprávy FTV Prima televize vysílá denně v 18:55. Po hlavní relaci následují Krimi zprávy, Divácké zprávy a VIP zprávy. Hlavní zpravodajskou relaci sledovalo v uplynulých měsících v průměru téměř 800.000 diváků starších 15 let.