Pořad se natáčel za téměř neomezeného provozu na Hlavním nádraží v Praze a v Ostravě. Podle tvůrců nabídne „humor bez hranic". „Prostředí nádraží jsme si vybrali záměrně, protože se zde potkává nejvíce typů lidí. Můžete tam potkat bezdomovce, ale i byznysmeny, kteří někam cestují. Také je tam spousta zástupců profesí, které na nádraží pracují," řekl Sokol. „Jedná se o takovou mozaiku české povahy viděné bez růžových brýlí," dodal.

V ženských rolích se objevil Richard Genzer 

Právě režisér Nádraží Sokol při natáčení vystřídal nejvíce kostýmů, dvě desítky. V maskérně a kostymérně strávil celkem 35 hodin. Diváci ho například uvidí jako pracovníka bezpečnostní agentury, angolského drogového dealera, stevardku ve vlaku nebo romského nádražáka Gábu.

Pouze v ženských rolích, mimo jiné jako tisková mluvčí, toaletářka a prodavačka jízdenek, se objevuje Richard Genzer. „Vypadal jsem divně, když jsem šel během natáčení na pánský záchod," vzpomínal Genzer.

Cyklus vznikl v tvůrčí producenské skupině Kateřiny Ondřejkové

Celkový čas, který strávili herci v maskérně, činil 101 hodin. Herec a spoluautor scénáře Martin Finger byl překvapen, že během natáčení navázal spoustu přátelství. „Už se těším, až si udělám čas, a skočím pozdravit kamaráda dealera, bezdomovce, jednoho náboženského fanatika a pár holek od nejstaršího řemesla," prohlásil.

Cyklus Nádraží vznikl v tvůrčí producentské skupině Kateřiny Ondřejkové. Pevně doufám v to, že po odvysílání našeho pořadu nebudu z železniční dopravy vyloučena. Sonda je to rozhodně výživná," podotkla.

Čtěte také: Tomáš Císařovský vystavuje obrazy ze života Václava Havla