„Všem, kteří přejí lásku, zpíváme do světa, že jsme se 1. 5. 2019 oddali! Vojtěch Dyk a Tatiana Dyková,“ zveřejnil v sobotu na svém instagramu a facebookvém profilu Dyk. Své romantické sdělení obohatil také dvěmi svatebními fotografiemi.

Čtyřicetiletou držitelku Českého lva s o sedm let mladším hercem a muzikantem oddala podle zjištění Deníku Rovnost tamní starostka Svatava Blahynková. Svatba se uskutečnila na kopci svatého Antonína. Na tomto kopci se nachází proslulé poutní místo, konají se zde však i svatby.

Starostka a místní tajemnice byly prý jediné osoby, které o této utajované svatbě údajně věděly. Místní lidé zaznamenali tu slávu, když dorazily dva autobusy, které přivezly svatebčany. Podle diskusí na sociálních sítích stáli u cesty k obřadnímu místu bodyguardi a hlídali, aby snoubencům obřad nikdo nenarušil.

Ohlasy na událost sdílelo na sítích už na patnáct set lidí a gratulantů. "…a já jsem tě tak milovala," uvedla jedna z fanynek Vojta Dyka.

Pár spolu žije už devět let. Mají pětitiletého syna Aloise. Tatiana Vilhelmová si do svazku přivedla už dvě děti z prvního manželství.

Dobově odění vojáci se v sobotu účastnili akce nazvané Strážnice 1809.
OBRAZEM: Strážnice se vrátila do roku 1809. Uniformy obléklo sto padesát vojáků