Oblíbení herci budou znovu pod dohledem moderátora Petra Vondráčka hádat různé předměty, profese nebo jména osobností. Doplní je řada dalších hostů, z nichž někteří se vrací do pořadu opakovaně, jiní budou soutěžit úplně poprvé. Všem se bude snažit napovědět, nebo je naopak trochu zmást postava Květy, kterou představuje herečka Marie Kružíková.

„Pro mě je tato soutěž srdeční záležitostí. S Bobem, Martinem, Alicí i Petrem se už dlouho známe, máme se rádi a moc dobře na sebe slyšíme. Kdo je kdo? je sice soutěžní pořad, ale mezi námi není žádná rivalita. Nesnažíme se vyhrát jedna trojice nad druhou za každou cenu, ale chceme diváky hlavně pobavit," říká kapitánka jednoho soutěžního týmu Dana Morávková, která jak své kolegy, tak diváky nepřestává udivovat svou dokonalou logikou.

Druhá kapitánka Alice Bendová přiznává, že při hádání sází hlavně na svou intuici. „Někdy je úkol opravdu těžký a není jednoduché předmět nebo postavu uhodnout. Vždycky se u hádání ale hodně nasmějeme."

„I já mám tuto soutěž hodně rád, především proto, že se – na rozdíl od natáčení seriálu - nemusím dopředu učit žádný text. Ze všech těch disciplín mi jde dobře hlavně vyprávění příběhu, protože jsem dost ukecanej a nemám problém improvizovat. Mám hodně bohatý život a spoustu životních příběhů, takže je z čeho čerpat," říká Bob Klepl.