Rozesmátou Evku doprovází v sále na pražském Výstavišti tanečník Jakub Mazůch a tancem dosud nepolíbeného Vávru povede Kateřina Bartůněk Hrstková. Na účasti Adamczykové je pikantní to, že bude tančit proti svému manželovi Markovi, jehož průvodkyní parketem je zkušená tanečnice Lenka Nora Návorková.

Eva Adamczyková měla po těžkém zranění obou dolních končetin, které utrpěla před půldruhým rokem, obavy z vysokých podpatků, ale na nezvyklou obuv si průběhu tanečního tréninku zvykla.

Ve StarDance se už vystřídala řada známých osobností
KVÍZ: StarDance: Kdo byl první vítěz? Znáte všechny porotce a taneční páry?

„Při trénincích to byla pořádná dřina, ale můj tanečník Jakub Mazůch mě vede k ladnosti a jemnosti v pohybu,“ smála se Eva a zároveň přiznala, že do tance dává příliš energie. „To je na škodu, protože zároveň dělám zbytečné pohyby.“

Ve zkušebně si předávají psa

Pokud ze soutěže vypadne dřív než manžel, tak se prý svět nezboří. „Mezi našimi páry je nálada přátelská. Občas spolu natáčíme vtipná videa a navzájem si pomáháme. Často se potkáváme ve zkušebně, kde si s Markem předáváme psa. Co se týká žárlivosti, tak oba víme, že tanec je také o emocích a je to kontaktní sport. Ale my jsme s tím úplně v pohodě. Bereme to profesionálně,“ hlásila snowboardistka.

Eva Adamczyková, Marek Adamczyk, Ivana Chylková, Iva Kulbeková, Richard Krajčo a Tereza Mašková jsou šesti ze sedmi známých tváří, které letos zatančí v oblíbeném pořadu
Kdo ve StarDance překvapí? Někdo už se stačil zamilovat, jiný prožívá frustraci

Hradilek dělal v přípravě velké pokroky. „Ze začátku jsem se trápil, ale pak přišel větší progres,“ prozradil médiím slavný vodák o svých tanečních začátcích a přiznal, jak ho překvapilo, že tanec může být zábava.

Ze sportovců v minulosti ve StarDance zvítězili akrobatický lyžař Aleš Valenta a tyčkařka Kateřina Baďurová-Janků. První kolo je dnes večer zahřívací. Nikdo ze soutěže nevypadne, ale ve druhém měření už půjde do tuhého. Nejlepší pár bude znám před Vánoci.