Knicks prodloužili svoji nejdelší vítěznou sérii od sezony 1992/1993 na deset zápasů. Ještě deset minut před koncem Atlanta držela vyrovnaný stav 77:77, ale poté se hosté utrhli osmibodovou šňůrou. Anthony proměnil 17 z 27 střel z pole. Hawks vedl s 25 body Kyle Korver, který trefil i šest trojek.

Washington v Torontu promarnil patnáctibodový náskok z prvního poločasu. Ve třetí čtvrtině Wizards proměnili pouze čtyři z 21 střel z pole a tuto část prohráli 12:29. V poslední části už s výsledkem nic neudělali, a tak se nyní dělí s Torontem o desátou pozici ve Východní konferenci.

Basketbalisté Denveru porazili Utah 113:96. Jazzmani prohráli poprvé po pěti utkáních a osmou příčku v Západní konferenci museli přepustit Los Angeles Lakers. Nuggets o výhře rozhodli ve třetí čtvrtině, kterou začali šňůrou 10:1.

„Nerad pomáhám Lakers, ale na druhou stranu by teď oni mohli pomoct nám. Budou hrát s Memphisem a pak s Clippers," řekl trenér Denveru George Karl o porážce hlavního soupeře Lakers v boji o play off. Denver pro změnu na dálku bojuje s Memphisem a Los Angeles Clippers o třetí příčku v Západní konferenci.

Boston si výhrou 98:93 nad Detroitem zajistil postup do play off. Celtics vedl s 34 body Jeff Green. Za hosty zaznamenal Greg Monroe 24 bodů a 17 doskoků.

Výsledky NBA

Atlanta – New York 82:95, Boston – Detroit 98:93, Charlotte – Philadelphia 88:83, Cleveland – Brooklyn 95:113, Golden State – New Orleans 98:88, LA Clippers – Phoenix 126:101, Milwaukee – Minnesota 98:107, Portland – Memphis 76:94, Sacramento – Houston 102:112, San Antonio – Orlando 98:84, Toronto – Washington 88:78 (za hosty odehrál Veselý necelé čtyři minuty), Utah – Denver 96:113.