Nymburk – Chomutov 107:84

Po zranění se do sestavy Nymburka vrátil Naymick a nutno poznamenat, že se vrátil ve velkém stylu. Zaznamenal sedmnáct doskoků a dal pětadvacet bodů. Byl bezkonkurenčně nejlepším hráčem na hřišti a velkou měrou tak přispěl k výhře Nymburka.

Ani jeden tým si v průběhu zápasu příliš nelámal hlavu s obranou, o čemž svědčí bodový účet na obou stranách.

Chomutov uhrál na půdě českého mistra nejlepší výsledek ze slabších týmů, ale na rozjetý Nymburk jim nestačilo ani osmdesát čtyři bodů.

Ve druhé půli na straně domácích už tahouni seděli na lavičce a mužstvo si mohlo vyzkoušet akce na další mač.

Body: Naymick 25, Pumprla 19, Palyza 13, Spralja 11, Abrams 9, Nečas 8, Sokolovský 8, Vyoral 8, Kříž 4, Křemen 2 – Lowery 23, Krakovič 11, Štěpánek 11, Staněk 9, Sucharda 9, Hanzlík 8, Sahan 5, Anderson 4, Kozubík 4. Trojky: 17/7 – 16/6. Střelba za 2 body: 61/38 – 51/23. TH: 18/10 – 22/20. Doskoky: 39:23. Fauly: 24:18. Rozhodčí: Macela, Vondráček, Benda. Čtvrtiny: 34:21, 34:24, 15:18, 24:21.