Pelicans přitom začali na hřišti favorizovaného Golden State dobře a v úvodní čtvrtině vedli až o 13 bodů, jenže Warriors odpověděli 38 body v druhé části. Před poslední čtvrtinou bylo srovnáno, ale koncovka patřila domácím. Klay Thompson v závěrečné dvanáctiminutovce nastřílel čtrnáct ze svých 26 bodů, Stephen Curry přidal 22 bodů.

V Chicagu diváci viděli bodově chudou první čtvrtinu, po níž vedli hosté 16:11. Ve vyrovnaném utkání dovedl Bulls k výhře Jimmy Butler, jenž nastřílel 31 bodů, Derrick Rose přidal 15 bodů. „Derrick mě sám nabádal, abych střílel a zkoušel to z každé pozice," řekl Butler, jenž si v druhém utkání po sobě vylepšil střelecké maximum ve vyřazovacích bojích.

Milwaukee vedl s 22 body Khris Middleton, jediným dalším dvouciferným střelcem Bucks byl Michael Carter-Williams s 12 body.