„Od začátku jsme věděli, že to bude těžký zápas. Vždycky, když se hrají dva zápasy ve dvou dnech, tak ten druhý den je to těžší. Obzvlášť proti týmu, jako je Korea, který hraje rychlý basketbal. Neměli jsme tolik sil. Kdybychom hráli první den, možná by to bylo vše jinak,“ přemítal po zápase Auda.

 Českým hráčům vyšla především druhá čtvrtina, po poločase svítil na výsledkové tabuli rozdíl devatenácti bodů, po třetím dějství byl dokonce ještě o dva body vyšší. „Hned na začátku třetí čtvrtiny trefili tři trojky a stáhli vedení skoro na deset bodů. Podařilo se nám to trochu nahrát, ale Korejci to nevzdávali a bojovali až do konce. Měli poměrně dost útočných doskoků na to, že nebyli zas tak vysokým týmem. Díky tomu se jim podařilo získat několik druhých šancí. Nakonec byl zápas vyrovnaný až do posledních vteřin,“ popsal průběh duelu autor devatenácti bodů.

„Celkově si myslím, že to byla dneska super zkušenost. Možná Korea hraje podobný styl jako Japonsko, tak díky tomu to mohla být dobrá příprava na tento zápas,“ uzavřel.